Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
Гаряча новина
26.10.2017
151
0

Розрахувати фактично неможливо

Чиновники хочуть 5, а депутати 4 гривні за проїзд у маршрутках

У Херсоні 26 жовтня о 14:00  розпочалося позачергове засідання виконавчого комітету. На ньому обговорюється одне питання – вартість проїзду у маршрутках та тролейбусах, передає ПІК.

Читайте також: Як діяти херсонцям, коли перевізники страйкують

На розгляд членів виконкому винесено два проекти рішень.

Перший презентувала керівник міського управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку  Марина Віркун. І він нічим не відрізнявся від рішення виконкому, яке скасували депутати міськради. Тобто чиновники наполягають на тарифі у 5 гривень в маршрутках, та 2,5 гривні у тролейбусах.

Другий проект рішення озвучив керівник профільної депутатської комісії Єгор Устинов. Це пропозиція саме комісії, яку затвердили 5 з 6-ти членів комісії, що брали участь в обговоренні.

Отже, комісія пропонує в маршрутках проїзд у 4 гривні, а в тролейбусах 2,5 гривні.

«Ви розумієте, що ця пропозиція не має під собою ніякого економічного підґрунтя? Це виключне політичне рішення», - звернувся до пана Устинова міський голова.

«Ми розуміємо усі наслідки, були довгі обговорення щодо пасажиропотоку, а цієї інформації ми не маємо, тому розрахувати фактично не можливо», - відповів Устинов та пояснив, що орієнтувалися на низьку платоспроможність населення та необхідність вивести ситуацію з роботою транспорту з кризи.

Читайте також: Як приймали новий маршрутний тариф у Херсоні

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину