Pik
Сьогодні, 22 Січня 2018
Гаряча новина
26.10.2017
38
0

Розрахувати фактично неможливо

Чиновники хочуть 5, а депутати 4 гривні за проїзд у маршрутках

У Херсоні 26 жовтня о 14:00  розпочалося позачергове засідання виконавчого комітету. На ньому обговорюється одне питання – вартість проїзду у маршрутках та тролейбусах, передає ПІК.

Читайте також: Як діяти херсонцям, коли перевізники страйкують

На розгляд членів виконкому винесено два проекти рішень.

Перший презентувала керівник міського управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку  Марина Віркун. І він нічим не відрізнявся від рішення виконкому, яке скасували депутати міськради. Тобто чиновники наполягають на тарифі у 5 гривень в маршрутках, та 2,5 гривні у тролейбусах.

Другий проект рішення озвучив керівник профільної депутатської комісії Єгор Устинов. Це пропозиція саме комісії, яку затвердили 5 з 6-ти членів комісії, що брали участь в обговоренні.

Отже, комісія пропонує в маршрутках проїзд у 4 гривні, а в тролейбусах 2,5 гривні.

«Ви розумієте, що ця пропозиція не має під собою ніякого економічного підґрунтя? Це виключне політичне рішення», - звернувся до пана Устинова міський голова.

«Ми розуміємо усі наслідки, були довгі обговорення щодо пасажиропотоку, а цієї інформації ми не маємо, тому розрахувати фактично не можливо», - відповів Устинов та пояснив, що орієнтувалися на низьку платоспроможність населення та необхідність вивести ситуацію з роботою транспорту з кризи.

Читайте також: Як приймали новий маршрутний тариф у Херсоні

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину