Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
11.07.2016
989
0

Чим здивують туристів Хорли на Херсонщині

Чим здивують туристів Хорли на Херсонщині

Хорли - це унікальне туристичне місце на Херсонщині, де можна з користю для здоров`я гарно відпочити, запевняє у фейсбук "Туристична Херсонщина"

У Хорлах є поклади блакитної глини - однієї з найцінніших і корисних різновидів лікувальної глини. Її використовують для лікування гострих і хронічних хвороб суглобів, хребта, виразок, опіків, розширення вен, різних травм і забоїв в будь-якому віці і без усякого побоювання, тому що глина володіє яскраво вираженими антибактеріальними властивостями.

Блакитна глина є також прекрасним засобом для заспокоєння головного, зубного, очного, вушного болю, і навіть для лікування нервових захворювань. Глину можна використовувати і в косметичних цілях: вона очищає, тонізує, відбілює шкіру, розгладжує зморшки.

Та ж територія, на якій розташоване селище Хорли, багата родовищами мулових сірководневих лікувальних грязей. Вони використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, центральної і периферичної нервової системи (радикуліт, вегетоневроз, неврастенія, невроз) і серцево-судинної системи (недостатності в кровообігу, кардіосклероз, тромбофлебіт). Розташовані лікувальні грязі в західній і східній частині острова.

Так що всім, хто хоче провести відпустку біля моря і, одночасно, поправити своє здоров'я - ласкаво просимо на відпочинок в Хорли.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину