Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
22.05.2016
527
0

Чи всі зможуть засвоїти Чорнобаївський «Урок життя»?...

Чи всі зможуть засвоїти Чорнобаївський «Урок життя»?...

8 травня цього року на трасі М-14, що проходить через Чорнобаївку, трапилася ДТП. Постраждала неповнолітня дівчинка, мешканка села, яка на даний час перебуває в лікарні.
Аварія сталася на пішохідному переході. Це вже далеко не перший випадок, коли травмуються мешканці села.

А скільки горя зазнали родичі загиблих на цій дорозі?!
Тут трагічно загинули малолітні Репарюк Ганна Олексіївна 30.08.2002р., Щербина Єлизавета Валентинівна 15.04.2013р., мешканки села Шкрамко Надія Михайлівна 21.09.2012р., Здоровець Лариса Євлогіївна 28.09.2013р. Це ще далеко не весь список.

Керівництво Чорнобаївської сільської ради, адміністрація школи зверталися до дорожніх служб, до Білозерського відділення ДАІ щодо підвищення безпеки дорожнього руху, але поки безрезультатно.
Після останньої аварії керівництво сільської ради звернулося до Херсонської обласної державної адміністрації з проханням провести робочу нараду та призначити відповідальних осіб з питання підвищення безпеки дорожнього руху на даній ділянці дороги. Звернулися й до служби автомобільних доріг України в Херсонській області щодо встановлення трьох світлофорів у районі перехресть автотраси та вулиць села Галицької, Соборної, Першотравневої.

Але активісти села, передусім батьки школярів, вирішили не чекати більше нічиєї смерті, а діяти.

Так 20 травня вздовж автодороги М-14, що проходить через село, провели акцію «Урок життя» для водіїв.
На акцію у форматі флешмобу вийшли батьки разом з дітьми, вчителі та вихователі з учнями санаторної школи-інтернат.
Учасники вишукувалися вздовж дороги на безпечній стороні за огорожею, підготували плакати для водіїв з написами «Ми за безпеку руху», «Не гоните водители, вы ведь тоже родители», «Не розчави чуже життя» та інші.

Діти аплодували водіям, які пригальмовували на пішохідних переходах, кричали, тим, хто ігнорував. Деякі водії сигналили учасникам акції, деякі не звертали уваги.

«Мета акції - привернути увагу водіїв, нагадати, що дотримання правил безпеки руху дозволить зберегти чиєсь життя. Учасники акції винесли важливий урок, що свої права треба відстоювати, бути активними та ініціативними. А ще, найголовніше, завжди залишатися людьми.
Вийшовши на акцію, ми показали, що нам не байдужа біль постраждалої дівчинки та її сім'ї, так само як усіх інших односельців, які загинули на дорозі, бо через нашу байдужість завтра на їхньому місці може опинитися будь-хто з нас.

Вимога учасників акції: встановити на трьох перехрестях регульовані світлофори або «лежачих поліцейських». І якщо нас не буде почуто, наступним кроком стане перекриття траси.

Ця акція дійсно стала «уроком життя» і для водіїв, і для учасників, і для всіх нас», - діляться у Фейсбуці, на сторінці сільради чорнобаївці і сподіваються, що проведений ними «Урок життя» буде засвоєний усіма...

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину