Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
27.07.2016
248
0

Чи такий вже страшний Олег Романюк, як деякі його «малюють»?

Виявляється, Олег Романюк, голова постійної депутатської комісії з земельних питань Херсонської міської ради, директор агенції з нерухомості «Ізумруд», не має ніякого стосунку до втрати родиною Ніни Сорокіної квартири в Шуменському мікрорайоні.

Далі шокуюче інтерв'ю Ніни Сорокіної - яка називає прізвища у Херсоні ріелторів і нотаріусів, що обкрадають херсонців та чому її спроба отримати житло за адресою Пугачова, 5 переросла в серйозний конфлікт з міською владою.

Хто ж приводить людей до херсонського суду і чиї інтереси вони відстоюють? Адже з багатьох опитаних - вони навіть не знають імені "чорного ріелтора" Романюка і в своєму житті жодного разу не купували і не продавали житло.

Тільки чому обласний прокурор на боці тих, хто обманним шляхом приводить людей на Маяковського, запитує «Український Південь».

Також видання інформує й про очевидні причини інформаційної атаки на Олега Романюка.

Адже він, як голова "земельної" комісії, не просто лобіює в Херсоні питання виділення учасникам АТО земельних ділянок в місті, а також викрив схему, за якою профільне управління намагалося розподілити близько 50 ділянок в мікрорайоні Корабел городянам, заяви від яких були надані ніби-то в міськвиконком за 2 дні і роздруковані на одному комп'ютері.
Якщо ви думаєте, що ці заяви від багатодітних родин та родин атошників, то помиляєтеся.

Зважаючи, що це не перша корупційна схема, яку попередив Олег Романюк в земельних питаннях Херсона, то його крісло почали розхитувати. І не тільки колеги по комісії - "перефарбовані" регіонали, у яких, до речі, у власності чимало незаконних споруд, побудованих у парках міста і на зелених зонах.

Тому прозора політика Олега Романюка в земельних питаннях набридла їм.

Далі пряма мова Вікторії Хорошун, сестри загиблого в АТО Колотаєва Сергія, яка чесно відстоює права родин загиблих в АТО. Вона відверто говорить про те, що саме їй підказували говорити на комісії.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину