Pik
Сьогодні, 06 Июля 2020
13.12.2017
1431
0

Про що свідчить перевірка аудиторів

Чи зупинять розкрадання бюджетних коштів у ДЮСШ № 2?

Останнім часом у регіональних ЗМІ  з’явилась інформації щодо привласнення у 2016 році близько 200 тис. грн. головним бухгалтером дитячо-юнацької спортивної школи № 2, передає ПІК

У тих, хто цікавився цією справою,  викликало здивування, чому директор ДЮСШ № 2 Олександр Черниченко  по даній справі проходив, ледь не як потерпілий і його прізвище взагалі відсутнє у матеріалах досудового слідства?

Читайте також: Бухгалтер ДЮСШ № 2 отримала 2 роки умовно

Далі був вирок суду і покарання - у вигляді умовного засудження на 2 роки, понесла колишній головний бухгалтер ДЮСШ № 2. Але згодом виникло питання, якщо головний бухгалтер «відшкодувала» вкрадені у держави кошти, то як вони були використані?

А де ж «відшкодовані» кошти?

Для з’ясування цього та інших питань фінансово-господарської діяльності з липня по жовтень 2017 року в ДЮСШ № 2 здійснювало ревізію управління південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області (колишнє КРУ). Точніше зробило спробу ревізії, оскільки те, що трапилось в ході перевірки, надзвичайно здивувало навіть досвідчених аудиторів які, до речі, у своїй професійній діяльності перевіряли тисячі бюджетних закладів соціально-гуманітарної сфери.  

Аудиторів звинуватили… у викраденні документів

А трапилось наступне. Аудиторам не надано жодного документу за період 2010-2016 роки і тільки випадково вони отримали декілька казначейських виписок, меморіальних ордерів, платіжних доручень та бюджетної звітності ДЮСШ № 2 за перше півріччя 2017 року.

Навіть цих документів для фахівців стало достатньо для встановлення фінансових порушень на суму 128 тис. грн. А от головне – куди поділись вкрадені та начебто повернуті майже 200 тис. бюджетних коштів для аудиторів так і залишилось таємницею.

Читайте також: Хто й чому проти розвитку спорту в Херсоні?

При цьому, директор ДЮСШ та головний бухгалтер закладу на законну вимогу Держаудитслужби надати для ревізії документи, просто зачинялися в свої кабінетах, повністю ігноруючи спілкування з аудиторами під час перевірки. Але кульмінацією стала скарга директора ДЮСШ № 2 до правоохоронних органів про нібито викрадення аудиторами всіх фінансово-господарських документів за весь період, що потребував ревізії. Чи потрібно описувати стан аудиторів, які стикнулися з настільки чи то неадекватною, чи то  цинічною поведінкою керівництва спортивної школи.

Все це звісно увійшло до Акту про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в ДЮСШ № 2, частково з ним можливо ознайомитися у листі до управління спорту облдержадміністрації (додається). І на жаль, єдине, що міг зробити контролюючий орган, це з 22 листопада   2017 року зупинив операції з бюджетними коштами у ДЮСШ № 2.

А що далі? Хто зможе зупинити крадіїв бюджетних коштів?  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину