Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
16.01.2018
328
0

Чи зникнуть проблеми з біометричними паспортами?

Чи зникнуть проблеми з біометричними паспортами?

З 16 січня поліграфічний комбінат «Україна» запустив нове обладнання для персоналізації (нанесення персональних даних) закордонних біометричних паспортів. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, передає ПІК.

«Поліграфкомбінат потребував нове обладнання іще у 2014 році. У серпні 2017 року Мінекономрозвитку ініціювало рішення Уряду про зменшення відрахування до Державного бюджету частини чистого прибутку комбінату. Завдяки цьому комбінат зміг спрямувати додаткових 35% чистого прибутку на нове обладнання. Оскільки підприємство працює цілодобово і без вихідних у три зміни, то після запуску нової машини вони зможуть виготовляти вдвічі більше документів. Зараз це 10 тисяч паспортів на добу, а від сьогодні це буде 21 тисяча на добу”, - повідомив віце-прем’єр міністр Степан Кубів.

Обладнання, яке закупив Поліграфкомбінат - це система BookMaster One #351 від компанії ІАІ industrial systems B.V. Її вартість - 1,7 млн Євро. Аналогічне обладнання використовується у більш ніж 25 країнах світу. Продуктивність нової системи становить 500 паспортів на годину, тобто близько 11 тисяч паспортів на добу та 3960000 паспортів на рік.

Наразі в черзі на персоналізацію стоїть 775 000 наборів персональних даних. Нове обладнання допоможе стабілізувати ситуацію з персоналізацією термінових документів протягом кількох місяців, і протягом наступних 2-3 місяців чергу буде ліквідовано. До сезону літніх відпусток Поліграфкомбінат працюватиме у діючому режимі 7 днів на тиждень цілодобово(у три зміни).

 

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину