Pik
Сьогодні, 24 Июля 2019
27.12.2018
742
1

Чи зібрали у Херсоні підписи за відкликання мера?

Чи зібрали у Херсоні підписи за відкликання мера?

Сьогодні, 27 грудня, у Херсоні відбулась прес-конференція за результатами збору підписів за відкликання з посади міського голови Володимира Миколаєнка, передає ПІК.

Як повідомили організатори збору підписів, вдалося зібрати більше половини від необхідної кількості.

«На сьогоднішній день ми зібрали 21 тисячу 324 підписи. Це більше половини від необхідної кількості, але ми все рівно вважаємо це частково своїм успіхом, бо підписи поставила найактивніша частина громадян», – повідомляє Олександр Тарасов, голова ініціативної групи щодо відкликання міського голови.

Він зазначив, що у Херсоні вперше в Україні ініціювали процес відкликання міського голови і на практиці випробували, як працює закон, який дозволяє відкликати міського голову за місцевою ініціативою.

«Закон побудований таким чином, що він обмежує можливості саме громади щодо відкликання міського голови. Для нас на практиці стало дивним, що на відкликання міського голови надається 30 днів, хоча закон на чергові вибори дає 90 днів, на позачергові – 60 днів. Ми реально відчули, що не вистачає часу, щоб організувати силами громади збір підписів», – зазначає Олександр Тарасов.

Читайте також: У Херсоні поліція розслідує 2 кримінальні провадження, пов’язані з пасажирськими перевезеннями.

«На минулих виборах за міського голову проголосувало 37 тисяч херсонців. На сьогоднішній день більше ніж 21 тисяча оголосили свою незгоду, і те, що вони хочуть, щоб мер пішов у відставку, як мінімум міському голові варто замислитися над цими питаннями, бо якщо політика мерії, виконкому і міської влади не зміниться, саме ці люди можуть вийти на вулиці», – наголошує Олександр Тарасов.

Організатори також зазначили, що під час сесії міської ради вони пропонували депутатам різних політичних сил поставити свій підпис, і погодилось тільки двоє. Хто саме, не зазначають.

Нагадаємо, херсонці вимагали відставку міського голови після транспортного колапсу у листопаді.

Новини по темі

 

Коментарі

логік, 27.12.2018
брехня, цифра видумана, а частина штучно приписана

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину