Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
17.01.2018
952
0

Чи треба забороняти не щепленим на кір відвідувати школу?

Чи треба забороняти не щепленим на кір відвідувати школу у Херсоні?

На засідання Херсонського виконкому 16 січня обговорювали питання, чи треба забороняти дітям, які не мають щеплення проти кору, відвідувати навчальні заклади, передає ПІК.

Один з членів виконкому запропонував розробити нормативні документи, які б були підставою для адміністрації шкіл не допускати не щеплену дитину до занять. Наводили приклад, що в одній з гімназій, де навчається більше тисячі дітей, без щеплення на кір близько 30 дітей.

Ця пропозиція викликала дискусію, бо не всі члени виконкому погоджуються, що треба вводити адміністративні заходи. Ситуацію з профілактикою захворюваністю на кір вирішили обговорити окремо. Обмежилися дорученням начальнику управління освіти Юрію Ніконову розробити рекомендації батькам та адміністрації шкіл щодо поводження з дітьми, які не мають щеплення. Йдеться про реконмендацію, якщо є загроза епідемії, залишати дітей вдома та створювати для них можливість дистанційного навчання. Одночасно проводити роз’яснювальну роботу щодо користі щеплення серед населення.

Читайте також: Ситуація з кору на Херсонщині – що кажуть фахівці

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко повідомив, що наразі у місті дві людини госпіталізовано (дорослий та дитина).

Також, як повідомили на виконкомі, взагалі є 9 людей, в яких підозрюють кір, але тільки 2 випадки підтверджено.

Медичні заклади Херсона забезпечені безкоштовною вакциною, але, як розповіла начальник міського управління охорони здоров’я Світлана Межерицька, 50% батьків відмовляються від вакцинації. Зараз батьки 750 дітей по місту відмовилися робити своїм дітям щеплення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину