Pik
Сьогодні, 19 Грудня 2018
18.06.2018
555
0

Чи почують херсонці, що обговорюють на засіданні виконкому?

Чи почують херсонці, що обговорюють на засіданні виконкому?

Чи поліпшиться якість звуку під час он-лайн трансляцій засідань виконкому та інших нарад, які відбуваються у малій залі у мерії Херсона – з таким запитанням ПІК звернувся до начальника відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради Володимира Букіна.

«Зараз літо, включаються кондиціонери, а кондиціонери – на рівні мікрофонів», - пояснив Володимир Букін те, чому під час он-лайн трансляцій засідань виконкому неякісний звук.

ПІК уточнив, що якість звуку і взимку, коли кондиціонери не працювали, була не найкраща. Тому виникає запитання, чи є плани щодо поліпшення якості  он-лайн трансляцій.

«Ми планували поставити перед кожним членом виконкому мікрофон, бо цей варіант був тимчасовий. Але тимчасовий варіант затягнувся поки що на рік. Так, плани є, але наразі в бюджеті кошти не передбачені», - пояснив Володимир Букін.

Лишається сподіватися, що засідання виконкому стануть доступними для  тих, хто не має можливості особисто відвідати  мерію, проте хоче знати, які рішення там приймаються. Наразі ж трансляція відбувається "для галочки" і погано чути навіть мера, який говорить у мікрофон. 

Читайте також: 

У вівторок засідання Херсонського міськвиконкому

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину