Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
02.07.2018
793
0

Чи отримають "Купальські зорі" статус міжнародного фестивалю

Чи отримають "Купальські зорі" статус міжнародного фестивалю

У Голій Пристані переконані, що Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості "Купальські зорі", який щороку відбувається в цьому місті у липні, наразі вже повинен мати статус міжнародного чи національного, проте у міністерстві культури України поки що не бачать підстав надати фестивалю даний статус.

Про це на прес-конференції, присвяченій проведенню 7-8 липня у місті Гола Пристань ХVI Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі», розповів Олександр Бабич, Голопристанський міський голова, передає ПІК.

"Що стосується статусу фестивалю, як міжнародного. Розумієте, цим має займатися міністерство культури. Ми звертались з такою пропозицією, але на сьогодні вони (у міністерстві культури - ред.) ще не бачать того, щоб визнати фестиваль "Купальські зорі" міжнародним", - розповів Бабич.

Разом з тим, він зазначив, що мерія Голої Пристані продовжує працювати над даним питанням. "Ми будемо наполегливо стукати (до міністерства культури - ред.). І будемо намагатися достукатись, щоб визнали наш фестиваль (міжнародним - ред.). Бо дійсно, 16 років (проведення даного фестивалю - ред.) - це вже традиція", - наголосив голопристанській міський голова.

Він також зазначив, що надання Всеукраїнському благодійному фестивалю народної творчості "Купальські зорі" статусу міжнародного позитивно позначиться на його подальшому розвиткові. І зокрема, завдяки залученню на його проведення ще й коштів з держбюджету.

Наразі фестиваль проходить під патронатом голови ОДА. «Фінансується фестиваль за рахунок місцевого бюджету і за рахунок спонсорських коштів, - відзначив міський голова. - Було б непогано, якби він мав статус національного, часи змінюється і фестиваль потребує все більше коштів», - каже Бабич.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину