Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
15.02.2019
579
0

Чи оберуть депутату Власову запобіжний захід? Суд оголосив перерву

Чи оберуть депутату Власову запобіжний захід? Суд оголосив перерву

Сьогодні у Херсонському міському суді мають обрати запобіжний захід депутату Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександру Власову, передає ПІК.

Ще на 9.30 було призначено три засідання за трьома справами, у яких Власов є обвинуваченим: підробка документів, нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості та розбій. За останньою справою мають обрати запобіжний захід, адже до цього часу обраний раніше запобіжний захід продовжити не змогли через відсутність обвинуваченого на засіданнях.

Нагадаємо, Олександр Власов спільно із дружиною Лілією Якубсон обвинувачуються у нападі на керівника Херсонського «Правого сектора» Наталю Вотеічкіну.

У справах щодо підробки документів та нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості суд виніс ухвалу щодо розгляду справ у відкритих судових засіданнях.

У справі щодо розбою захисники обвинуваченого вимагали повернення обвинувального акту прокурору. Зокрема, наголошували на тому, що у обвинувальному акті Власова зазначено, що злочин був скоєний у змові з Якубсон. На думку адвокатів її прізвище не може міститися у обвинувальному акті Власова, адже справа розглядатиметься без її участі.

Однак, прокурор звернув увагу на те, що саме Якубсон є спільником Власова і справа щодо неї вже передана до суду, тож немає підстави для повернення обвинувального акту.

Суд виніс ухвалу продовжити розгляд справи.

Далі прокурор заявив клопотання щодо обрання запобіжного заходу і вручив його обвинуваченому та його захисникам. Він зазначив, що раніше Власову вже було обрано нічний домашній арешт, однак апеляційний суд змінив його на цілодобовий. Тому прокуратура вимагає цілодобового домашнього арешту.

Адвокати обвинуваченого наголосили на тому, що клопотання про запобіжний захід мали вручити за три години до засідання, тому вручення клопотання під час засідання вони вважають порушенням права на захист.

Суд виніс ухвалу – оголосити перерву на три години. Засідання продовжать у Херсонському міському суді сьогодні о 15.30.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину