Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
01.09.2018
1009
0

Чи насправді кримський «Титан» становить небезпеку?

Чи насправді кримський «Титан» становить небезпеку?

Уже декілька днів жителі районів Херсонщині, що межують з тимчасово окупованою територією півострова Крим, обговорюють ситуацію, яка склалася на заводі «Титан» у Армянську, передає ПІК

З‘явилася інформація, що з причини нестачі достатньої кількості води в охолоджувальних резервуарах відбувається випаровування небезпечних речовин, а це становить загрозу здоров‘ю людей. Начебто, отруйною хмарою вже «накрило» Армянськ, є вірогідність, що вона рухатиметься у бік Каланчацького та Чаплинського районів області. Розпочалися панічні заклики «дати воду на Крим» й тим самим не допустити екологічної катастрофи. Навіть почали проводити паралелі з Чорнобилем.

Пізно увечері 31 серпня з‘явилася нарешті перша реакція влади. На своїй сторінці у Фейсбуці голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що провели екстрену нараду на КПВВ Каланчак щодо забруднення навколишнього середовища від діяльності заводу «Титан», який розташований в окупованому Армянську.

«Через дефіцит води оголилося 42 квадратних км кислотного накопичувачу, з якого відбувається випаровування і подальше конденсування небезпечних сполук.

В результаті це негативно може відобразитися на здоров’ї людей, що проживають у Армянську, Красноперекопську та навколишніх населених пунктах, в тому числі Каланчацького і Чаплинського районів!

На разі організовано забір проб води, грунту, повітря для визначення змісту шкідливих сполук та їх впливу на здоров`я громадян», - повідомив Гордєєв.

Відзначимо, що 29 серпня ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомило: воно збирає інфомацію, зреагувавши  на інформацію, розміщену в Інтернет – ресурсах стосовно забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами територій Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області від діяльності ПрАТ «Кримський Титан». 

Нагадаємо, наразі так і не оприлюднені  матеріали перевірки позапланової перевірки ПАТ «Агрохолдинг Авангард» філії «Чорнобаївське» у селі Східне Білозерського району та не визначено остаточно, що саме є джерелом смороду, який огортає Херсон. Влада обіцяла, що про її результати буде поінформовано на офіційному сайти Херсонської обласної державної адміністрації. Відзначимо, що депутати міської ради висловили думку про те, що за птахофабрикою стоять надто впливові особи, у чиновників і посадовців зв’язані руки.

40513603_541259872971372_410613321767583744_n

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину