Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
14.03.2018
399
0

Чи хочуть мешканці Херсонщини кардинальних змін

Чи готові мешканці Херсонщини до кардинальних змін

Найбільше в Україні кардинальних змін хочуть на Західній Україні (Івано-Франківська область – 77%, Львівська – 70%), що стосується Херсонщини, то тут підтримка радикальних змін на рівні 48% опитаних.

Про це свідчать дані, оприлюднені виданням Слово і діло – інфографіку створено за результатами опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», станом на 26 лютого 2018 року, передає ПІК

За даними соцопитування, в якому брали участь 30 тисяч українців з усіх регіонів країни, 59% опитаних вважають, що Україні потрібні радикальні зміни, 15% вважають за краще, щоб усе залишалося як є, аби не гірше, 15% хочуть повернутися в колишні часи й 11% досі не визначилися, чи потрібні їм якісь зміни взагалі.

При цьому 75% українців головною проблемою в країні вважають війну, 49% упевнені, що Україні заважає розвиватися корупція, а 28% опитаних усі проблеми бачать у безробітті та відсутності робочих місць. Про соціальне розшарування та розрив між бідними й багатими турбуються 17% опитаних, 12% хвилює зростання злочинності та неможливість отримати якісне медичне обслуговування, 8% незадоволені несприятливими умовами для розвитку малого й середнього бізнесу, лише 6% стурбовані нестачею свободи й демократії, а 4% – відсутністю можливості отримати якісну освіту.

Серед трьох основних особистих проблем були названі низькі зарплати, високі ціни на продукти й тарифи на комуналку. 59% українців вважають політичну ситуацію в країні напруженою.

3

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину