Pik
Сьогодні, 27 Октября 2020
08.10.2020
286
0

Чи дотримуються у херсонських кафе карантинних вимог?

Чи дотримуються у херсонських кафе карантинних вимог?

7 жовтня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з поліцією промоніторили, як у Херсоні на Центральному ринку та у закладах громадського харчування дотримуються карантинних вимог.

На ринку продавці перебували в масках, приміщення м'ясо-молочного павільйону прибирається за графіком. Але деякі відвідувачі нехтують носінням маски.

Що стосується закладів громадського харчування, то найпоширенішими порушеннями лишаються:

- відсутність засобів індивідуального захисту у персоналу, особливо захисних окулярів, мала кількість або відсутність змінних масок;

- відсутність саме дезінфікуючих, а не миючих засобів для обробки торгових площ;

- працівникам не вимірюють температуру, відсутній контроль за станом здоров’я персоналу;

- кондименти до напоїв ( цукор, мішалки, трубочки тощо) знаходяться не в індивідуальних упаковках;

- страви видаються у багаторазовому посуді в закладах, де відсутня або знаходиться в несправному стані посудомийна машина;

- не ведеться графік вологого прибирання приміщень.

- у багатьох закладах використовують паперове меню.

Карантинні правила стосуються і роботи закладів громадського харчування на виніс. Так, співробітники Держпродспоживслужби замовили доставку піци в одному із закладів. Доставив її не співробітник закладу і не спеціальний кур’єр. А таксист, без захисної маски та рукавичок. Тому найближчим часом фахівці проведуть із співробітниками цього закладу роз'яснювальну роботу.

Щоденно під час заходів фахівцями Головного управління проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.

- За результатами нашого візиту можу сказати, що підприємці все більше не дотримуються карантинних обмежень. У деяких закладах складені протоколи за порушення вимог санітарного законодавства. Інші обіцяють виправити вказані недоліки. Ми проводили і будемо продовжувати проводити роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо протиепідемічних заходів. - зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину