Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
22.05.2020
637
0

Чи дотримуються карантинних вимог заклади на Суворова – перевірили фахівці Держпродспоживслужби

Чи дотримуються карантинних вимог заклади на Суворова – перевірили фахівці Держпродспоживслужби

Хоч уряд і продовжив термін загальнонаціонального карантину до 22 червня, проте ледь не щодня він пом’якшується - усе більшим типам закладів дозволяється працювати під час карантину, але виключно з дотриманням певних умов.

Так, 21 травня комісія, яка складається з представників ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області , Нацполіції та органів місцевого самоврядування, на виконання постанови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ НС), обстежили заклади по вулиці Суворова.

І побачили різне ставлення суб’єктів господарювання до виконання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Були і дуже відповідальні заклади, де працівники на стільки добре вивчили рекомендації, що цитували їх, виявились обізнаними щодо дезінфекційних засобів, як їх готують та правильно використовувати.

Але, на жаль, у деяких місцях була і зовсім інша картина. Здебільшого це крамниці непродовольчих товарів. Наприклад, магазин одягу секонд-хенд. З усіх рекомендацій там люди лише дотримувались носіння захисної маски. Не проводився температурний скринінг, дезінфекція поверхонь, немає захисних окулярів, рукавичок.

Деякі заклади взагалі спочатку відмовлялись пускати представників комісії для обстеження.

- Якщо представники закладів не будуть допускати на комісійні перевірки, то регіональна комісія ТЕБ НС має право розглядати питання щодо подальшого функціонування цього закладу в умовах карантину. Сьогодні ми обстежили 5 кафе та декілька магазинів непродовольчих товарів. Ми проводили роз’яснювальну роботу та попереджали про відповідальність за недотримання протиепідемічних вимог. Загалом, з початку карантину, в області ми відвідали більше 10 тисяч об’єктів. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину