Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
19.05.2020
654
0

Чи доступні школи міста для дітей з інвалідністю?

Чи доступні школи міста для дітей з інвалідністю?

Засновники Єдиної систем відкритих бюджетів шкіл створили інфраструктурну мапу шкіл міста.
Карта дозволяє дізнатися яке обладнання є в закладі та яку кількість комп’ютерів було придбано за позабюджетні/благодійні кошти. На мапі є данні скільки комп’ютерів підключено до мережі Інтернет та використовується в господарсько-освітній діяльності. Площа яка покрита Wi-Fi та кількість класів з засобами візуалізації або інтерактивними поверхнями.
Загальна кількість комп’ютерів в закладах Херсону - 1936, з них 34% придбано за бюджетні кошти, не працює 4%, придбано понад 5 років тому назад 64%.
Що ще можна побачити на мапі?
На мапі є інформація про загальну площу в закладі та класних приміщень, кількість дітей та класів, кількість місць в їдальні та наявність басейну або фізкультурної зали.
Важливим є те, що можна побачити які заклади доступні для дітей з інвалідністю, є на входах в школах пандуси або ні. Наприклад, в місті Херсон 43 заклади з 57, що отримують фінансування з бюджету обладнані пандусами або поручнями.
Батькі можуть визначати рейтинги шкіл по наступним критеріям:
- Якість харчування.
- Ставлення педагогів.
- Ставлення адміністрації.
- Стан будівлі.
- Стан класів.
Передивитись мапу можна за посиланням https://kherson.os.in.ua/
Мапа створена в рамках проекту, що реалізується Фондом "Об’єднання" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки у рамках Transition Promotion Program. В межах проекту школи разом з батьками зможуть позмагатись за отримання фінансування на реалізацію власних проектів спрямованих на покращення матеріально-технічної бази.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину