Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
14.04.2020
3679
0

Чи буде туризм на Херсонщині цим літом

Чи буде туризм на Херсонщині цим літом

Карантин позначився на усіх галузях економіки. Особливо гостро відчули на собі закриття кордонів туристи і представники туристичного бізнесу.

Представники туристичного бізнесу, як і туристи, поділилися на два табори – песимісти і оптимісти. Оптимісти вже уявляють, як вони влітку купаються в морі, а песимісти розповідають, як буде все погано.

"У найближчі півроку-рік Європа і весь світ будуть закриті для туризму. Навіть якщо пандемія Covid-19 піде на спад, то в найближчі місяці українцям не варто очікувати відкриття кордонів між країнами", – заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в програмі "Бацман".

За словами чиновника, для українських громадян з'явиться можливість відкривати для себе по-новому України туристичну. Геращенко закликав туроператорів розширювати внутрішні туристичні маршрути – походи в Карпати чи прогулянки по Дніпру.

Під питанням опинилися поїздки туристів, заплановані на літо в інші країни. Тепер треба чекати, що скажуть Туроператори та якими будуть їхні дії. У свою чергу, пансіонати Чорного і Азовського морів готові приймати відпочиваючих, пропонуючи різні умови від економ до люкс.

ЯКА СИТУАЦІЯ ЗАРАЗ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗІ СВІТОВИМ ТУРИЗМОМ?

• Туроператори очікують, коли будуть зняті всі обмеження на перетин кордонів.

• Туристи масово переносять бронювання путівак на осінь, або скасовують бронювання.

• Багато країн закрили кордони для в'їзду, а в деяких країнах діє заборона на роботу готелів на довгий час (наприклад, в Таїланді вже закрито 30 000 тис. готелів до липня).

• Втратили роботу тисячі представників туристичного бізнесу – гіди, працівники готелів і транспортних компаній.

 

ЯКА СИТУАЦІЯ З ТУРИЗМОМ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ?

• Пансіонати Херсонської області готуються зустрічати гостей. Всі розуміють, що сезон буде зміщений в сторону липня, але це не означає, що його не буде.

• Залізний Порт, Лазурне, Арабатська Стрілка, Скадовськ - всі готуються зустрічати гостей. Ведуться будівельні та садові роботи. Пансіонати готуються зустрічати масово гостей, як тільки будуть зняті карантинні обмеження.

• Люди з міст вже зараз їдуть на моря. Стрічки соціальних мереж рясніють постами, як люди під час карантину проводять відпочинок у Залізному Порту і Лазурному - так у деяких проходить самоізоляція. Деякі туристи, несміливо запитують в соціальних мережах, а чи приймуть їх пансіонати в травні-липні.

• Чи зможуть всі бажаючі, потрапити на відпочинок цього літа на море? Цілком. За сезон курорти Херсонщини зазвичай відвідує в районі 3 млн. осіб. Основний потік туристів традиційно припадає на липень-серпень. Частина туристів, яка відмовиться від відпочинку, заміниться тими, хто наддасть перевагу вітчизняним курортам, а не закордонним.

У будь-якому випадку, поки міжнародний туризм буде відновлюватися після вимушеної перерви, вітчизняні курорти з розпростертими обіймами готові зустрічати відпочиваючих.

 

По материалам портала More.ks.ua

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину