Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
04.09.2018
759
0

Чи безпечна питна вода у районах Херсонщини, що знаходяться у зоні впливу «КримськогоТитану»

Чи безпечна питна вода у районах Херсонщини, що знаходяться у зоні впливу «КримськогоТитану»

За результатами проведених досліджень проб питної води з районів Херсонщини, які знаходяться у зоні впливу «КримськогоТитану», усі проби відповідають вимогам, крім відібраної у с. Першокостянтинівка, передає ПІК з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

"Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на виконання протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 серпня 2018 року №17 31.08 та 1.09.2018 взято участь у робочих виїздах до населених пунктів Каланчацького та Чаплинського районів, розташованих в зоні впливу ПрАТ «Кримський Титан». У с. Преображенка (Червоний Чабан) Каланчацького району та с. Першокостянтинівка Чаплинського району були відібрані проби питної води для дослідження на вміст токсичних елементів та за санітарно-хімічними показниками", - йдеться у повідомленні. 

"За результатами проведених досліджень, усі проби питної води відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», крім проби, відібраної у с. Першокостянтинівка, де встановлено перевищення за показниками вмісту хлоридів (389,55 мг/дм3 при нормі до 250,0 мг/дм3) та загальної жорсткості (13,5 ммоль/дм3 при нормі 7,0 ммоль/дм3)", - повідомляє  ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Читайте також:

На Херсонщині прикордонники зафіксували факт хімічного забруднення з території окупованого Криму

 Чи насправді кримський «Титан» становить небезпеку? 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину