Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
21.11.2018
275
0

Черговий скандал в Олешківському районі

Черговий скандал в Олешківському районі

В Олешківському районі знову конфлікт між РДА та керівництвом райради.

Як повідомила у Фейсбук керівник Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб, голова райради заборонив проведення у приміщенні райради колегії РДА, передає ПІК

«Зірвано позачергове засідання колегії райдержадміністраціі!», - написала вона.

На відео видно, як голова РДА повідомляє людям, які зібралися на колегію: «Шановні, я набираю голову райради, який з учора заборонив проведення колегії у приміщення райради».

Як написала голова РДА у Фейсбук, «Зірвано дуже важливе для громади Олешшя позачергове засідання колегії РДА».

«Сьогодні відбулись взагалі неймовірні речі, близько 100 представників громади району, серед яких директори шкіл та всі працівники трудового колективу Олешківський центр культури та дозвілля ім. Т. Г. Шевченка , не змогли попасти в залу засідань, бо по УСНОМУ ДОРУЧЕННЮ Потоцького ( Потоцький Павло, голова районної ради - ред.), нам заборонили туди заходити!», - написала вона.

Серед питань порядку денного, які оприлюднила голова РДА: 1. Чому й досі, в середині опалювального сезону, не придбане й не завезене вугілля до шкіл району, попри виділення на 2 млн. 172 тис. грн. ще влітку? 2. Стан справ по досудовому розслідуванню по лісовим пожежам району. 3. Стан справ по численним досудовим розслідуванням кримінальних проваджень стороною в яких є Олешківська міська рада або іі виконавчий комітет. 4. Чому керівники РДА не можуть прийняти призначення Сергія Міненкова керівником Центра культури та дозвілля.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину