Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
31.05.2018
734
0

Чергові маніпуляції від депутата Шадріна

Чергові маніпуляції від депутата Шадріна?

Розгляд близько п’ятдесяти питань порядку денного постійною комісією обласної ради – це, звичайно, велике досягнення і свідчить про неабияку працездатність депутатів на чолі з головою комісії. Проте головне, як відомо, не кількість, а якість, що означає важливість, актуальність, доцільність і, перш за все, користь від прийнятих рішень.

Читайте також: Що шукають «рейдери» в херсонському центрі «Інваспорт»?

Голова постійної комісії Херсонської обласної ради з питань  міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності Володимир Шадрін на своїй сторінці у Фейсбук «трошки з запізненням, краще ніж ніколи…» (цитата автора) поділився інформацією та враженнями від останнього засідання очолюваної ним комісії, яке відбулось 22 травня цього року.

На перший погляд, нічого надзвичайного. Тонкий комплімент колегам депутатам за їх витривалість у роботі (відпрацювали майже 50 питань) та  повідомлення про підтримку ініціативи першого заступника голови облради Василя Зеленчука  щодо створення ще однієї комісії. Ця комісія має  вивести на «чисту воду» злісні структурні підрозділи Херсонської обласної державної адміністрації, що були замовниками робіт на об’єктах комунальної власності за рахунок коштів ДФРР та місцевих бюджетів. 

Читайте також: Суд визнав беззаконня Владислава Мангера: що далі?

Привітав у своєму пості Шадрін В.М. «всіх, хто причетний до спортивної сфери, тому що вийшов на фінішу пряму, проект змін до програми щодо запровадження обласних стипендій» (цитата автора), який встановлює нові правила призначення щомісячних стипендій у підвищених в червні минулого року розмірах.

Наголосив також пан депутат, що «Згідно довідки Управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм  проект  комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2018-2021 роки  має перечень недоліків» (цитата автора), у зв’язку з чим її вкотре відправили на доопрацювання. А одним із ключових питань, на яке ніхто не знайшов відповіді, виявився термін дії програми - до 2021 року, тоді як нинішній олімпійський цикл триває до 2020 року. Зауваження напрочуд ділове, по темі і вказує на високий фахових рівень тих, хто його згенерував.

 Але у цій ситуації викликає подив заява Володимира Шадріна про нібито згоду начальника управління з питань фізичної культури та спорту ХОДА Юрія Кана з недосконалістю проекту програми. За твердженням обласного депутата Кан Ю.Б. зауважив, що не був з ним ознайомлений, бо не так давно є призначеним на свою посаду.

Читайте також: На відкриття Чемпіонату України з боксу витратять півмільйону з бюджету області

Виходить, якщо Володимир Шадрін не блефує, що є його характерною рисою, начальник обласного управління спорту визнає документ, підписаний головою обласної державної адміністрації, нікчемним, а майже два місяці на ознайомлення з ним для справжнього профі терміном не достатнім (Кан Ю.Б. призначений на посаду 27.03.2018).

Хто в цій ситуації щирий, а хто ні - покаже час.

Далі у своєму пості обранець висловив здивування з приводу наполегливості управління з питань фізичної культури та спорту ХОДА в питанні надання фінансової допомоги  з обласного бюджету фізкультурно-спортивним товариствам та повідомив про одноголосну відмову депутатів у його підтримці.

Підставою ж для такого рішення Шадрін В.М. називає відсутність механізму контролю за доцільним використанням коштів у той час, коли спортивні заклади комунальної власності області не мають належного фінансування.

Читайте також: Директор Обласного палацу молоді пішов на пенсію 

Треба зауважити - насправді механізм такий існує і він нічим не відрізняється від аналогічного процесу контролю за діяльністю комунальних установ. А ще це відверта й майстерна маніпуляція фактами перед депутатами для досягнення потрібного результату голосування. У даному випадку, акцентуючи увагу на тому, що фізкультурно-спортивні товариства є приватними структурами.

При цьому, жодного слова, звісно, не сказано про функції товариств, що тісно пов’язані із завданнями комунальних спортивних закладів, про які так турбується пан Шадрін. Турбота ж ця є цілком зрозумілою, адже керують сьогодні цими комунальними закладами саме люди Шадріна, з якими будь-який бюджет освоїться «правильно» з користю для головного лобіста і байдуже, що зі зловживаннями та у шахрайський спосіб, про що неодноразово висвітлювалось в ЗМІ.  

Завершується пост питаннями освітньої галузі, в яких, як завжди, звучить критика підходів обласної адміністрації до фінансування тих, чи інших об’єктів, адже сьогодні незгода депутатів з позицією виконавчої гілки влади стала нормою і справою честі для парламентаріїв усіх рівнів.

Читайте також: «Спорт для всіх» чи для депутата Шадріна?

Можливо в окремих випадках це є виправданим, але тільки не в гуманітарній комісії Херсонської обласної ради, де питання вирішуються або як треба голові комісії, оскільки іншим байдуже, або на договірних засадах з урахуванням власних інтересів кожного депутата. Логіка, послідовність, конструктивний підхід в цьому дорадчому органі відсутні.

Що ж, браво панове депутати. Але питання одне, скільки може голова комісії одноосібно «рулити» в групі освічених, професійних людей.

Наталя Войтченко

шадрина

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину