Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
09.07.2016
377
0

Черги у херсонських лікарнях не лише вимотують, а й лишають людей гаманців

Черги у херсонських лікарнях не лише вимотують, а й лишають людей гаманців

Реагуючи на скарги людей, депутат міської ради Сергій Жуйков побував в одному з лікувальних закладів міста.

«Сьогодні відвідав рентгенологічне відділення поліклініки ім. Лучанського. Було багато скарг на великі черги під кабінетом флюорографії. Дійсно, люди в черзі втрачають більше години свого робочого часу.
Під час зустрічі з головним лікарем Ломако Л.В. стала відома тимчасова причина: всього один обслуговуючий спеціаліст. Треба - три (одна в дикретній відпустці, друга - в плановій).

Найближчими днями з іншого відділення переведуть додаткову одиницю, і на випадки, коли багато людей, буде додатковий спеціаліст-рентгенолог.

Є сподівання, що громадянам не треба буде проводити в черзі по 1-1,5 години замість 15-20 хвилин», - повідомив у Фейсбуці Жуйков.

А ось з коментарю під цим постом виходить, що черги у лікарнях Херсона не лише вимотують людей, а й можуть лишити їх власного гаманцю.

«Можу додати, що в цьому медичному закладі є ще й проблема немедичного характеру - в холі, на першому поверсі, біля реєстратури у цих довжелезних чергах (які дуже сприяють ) систематично працюють крадії.
Крадуть з сумок гаманці. Місяць тому в мене витягли, коли з дитиною біля реєстратури чекала на талон.

Працюють жінки. Здивувало те, що персонал про це знає, самі кажуть, що це відбувається чи не кожного дня. Навіть підказують де шукати гаманець, який часто вже порожнім викидають під сходами.

От думаю, чи могла бути там охорона, щоб пацієнти почувалися безпечно?», - запитує херсонка Оксана Глебушкіна.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину