Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
27.01.2020
858
0

Черги в ЦНАПі на КПВВ «Каланчак» будуть лише електронні

Черги в ЦНАПі на КПВВ «Каланчак» будуть лише електронні

Зовсім скоро мешканці Каланчацького району та жителі тимчасово окупованої території АР Крим зможуть отримати послуги в ЦНАПі на КПВВ «Каланчак», не витрачаючи свій час на черги.

Сьогодні ЦНАП працює в тестовому режимі, але після визначення Кабміном балансоутримувача сервісної зони на КПВВ «Каланчак» громадяни зможуть отримати до 37 адміністративних послуг без черг та за встановленим графіком роботи ЦНАПу. Рішення Кабінету Міністрів очікується протягом двох тижнів.

Системи керування електронною чергою та програмно-технічний комплекс самообслуговування, що дозволить сплатити адміністративний збір за отримання послуги на місці, запроваджено в новозбудованому ЦНАПі.

Крім того, люди з вадами слуху зможуть самостійно отримати будь-яку послугу за допомогою додатка ConnectPRO, встановленого на окремих електронних планшетах. Завдяки застосуванню сучасних інформаційних систем комунікація відбуватиметься онлайн, за допомогою виклику перекладача жестової мови по відеозв’язку. Також спілкування можливе і шляхом звичайних текстових повідомлень.

Також додаток ConnectPRO запущено в ЦНАПах Новотроїцької селищної ради, м. Каховка та м. Нова Каховка.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину