Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
13.07.2018
535
0

Черги у відділі реєстрації: що кажуть у мерії

Черги у відділі реєстрації: що кажуть у мерії Херсона

У Херсонській мерії розповіли, як вирішується питання з чергами у відділі реєстрації місця проживання, передає ПІК.

У соцмережах та місцевих ЗМІ з’явились публікації про те, що у відділі реєстрації місця проживання фізичних осіб – величезні черги і, наприклад, талончики на отримання довідки про приписку видають вже на вересень, передає ПІК. Нагадаємо, у липні 2017 року у відділі також були черги

 Величезні черги у відділі реєстрації утворюються раз на півроку через те, що матері-одиначки оформлюють допомогу по догляду за дитиною, пояснює в.о.керуючого справами виконавчого комітету Катерина Гандзюк. Для того, щоб отримати ці виплати, їм необхідно зібрати пакет документів.

Працівників у відділі небагато, вони постійно завантажені роботою. Адже тут видають і інші довідки,  за якими звертаються херсонці. Тому коли всі мами-одиначки водночас приходять за необхідними папірцями, то утворюються черги.

«Одна з довідок бралась у міській раді до форми-16,17, що оформлялась в соцзахисті. Проблема вирішена внутрішньо - тепер соцзахист буде сам звертатись за цими довідками, і людям не треба буде вистоювати величезні черги у відділі реєстрації», - прокоментувала в.о.керуючого справами виконавчого комітету Катерина Гандзюк.

 У публікації використаний відеоматеріал з соцмереж

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину