Pik
Сьогодні, 16 Січня 2021
14.07.2017
390
0

Через незаконний видобуток піску міг статися прорив Каховського водосховища

Херсонщина знаходиться на грані техногенної катастрофи. Причина - злочинне розкрадання намитого піщаного дна перед Каховською дамбою. Нечисті на руку ділки отримавши нібито дозвіл на розчистку фарватеру в Нижньому Дніпрі нижче дамби, насправді крадуть та незаконно продають пісок, який слугує ґрунтовою подушкою, штучно створеною для підкріплення грунтового фундаменту Каховської ГЕС.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат Херсонської облради Микола Ставицький, передає ПІК
За його інформацією, до кінця серпня ділки мали витягнути з дна Каховського водосховища п'ятдесят тисяч тон піску. «Через руйнування штучно створеного рельєфу дна могли б створитись промоїни під конструкцією дамби, що за собою потягло б прорив Каховського водосховища», - написав Ставицький.
Серед тих, хто зупинили розкрадачів піску - активісти «Українська Добровольча Армія», ГФ «Ніхто Крім Нас», ГО «Державницька Ініціатива Яроша», ГО «Стоп Корупція»,  які заблокували вивантаження з баржі та вивіз піску в с. Веселе.
Активісти заблокували місце вивозу піску в с. Веселе, розгорнули намети, та поставили чергові патрулі. Мешканці села підтримують активістів.

В облраді 13 липня з цього приводу пройшла нарада за участі силовиків, фіскальної служби, керівництва Каховської ГЕС, ГУ ДСНС, профільного департаменту ОДА, повідомив Ставицький.  "На нараді було остаточно встановлено факт абсолютно незаконного видобутку піску. Обласна рада ініціювала та взяла під контроль термінове розслідування усіма структурами всіх встановлених та вищенаведених фактів", - написав Ставицький. 

пісок і ГЕС

пісок і ГЕС

пісок і ГЕС

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину