Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
08.05.2018
648
0

Через відсутність дощів на Херсонщині прогнозують проблеми з озимими

Через відсутність дощів на Херсонщині прогнозують проблеми з озимими

Якщо протягом наступного тижня на території області не пройдуть продуктивні опади, на озимих культурах відбудеться можливий недобір урожаю, а ранні ярі можуть частково загинути.

Про це передає ПІК з посиланням на департамент АПР ОДА.

За останні більш, ніж 40 днів на території Херсонської області утримується суха погода. Останній раз істотні опади різної інтенсивності пройшли 20 березня.

Агрометеорологічні умови протягом останніх двох тижнів для подальшої вегетації озимих культур та початкового росту ранніх ярих культур були незадовільними. Через відсутність опадів та високі денні температури повітря, ґрунтова засуха, яка розпочалась у верхніх шарах грунту у середині квітня, поширюється та поглиблюється.

За таких умов, якщо протягом наступного тижня на території області не пройдуть продуктивні опади, на озимих культурах відбудеться можливий недобір урожаю, а ранні ярі можуть частково загинути.

Через посушливі умови господарства в цьому році раніше розпочали поливи. Вже полито 116 тис.га посівів, або 38% від всієї площі зрошення. В тому числі озимі культури политі на площі 31 тис. га, овочі – 12 тис.га, соя – 31 тис. га, кукурудза – 8 тис. га. На супутниках полито 10,4 тис.га і на краплинному зрошенні – 10,9тис.га.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину