Pik
Сьогодні, 14 Октября 2019
28.12.2017
635
0

У 2018 році на місцеві дороги залучать безпрецедентну суму

Через спалену техніку на Херсонщині не закінчили запланований ремонт дороги

Через те, що на Херсонщині зловмисники спалили техніку, що ремонтувала дорогу Мар’янське – Берислав, ремонт 12 км дороги не закінчили цьогоріч. Про це на прес-конференції заявив  Олександр Адамчик, заступник голови Херсонської ОДА, передає ПІК.

«У 2016 році на Херсонщині було побудовано 27 км нових доріг. 280 млн було профінансовано на ці роботи. У цьому році фактично на сьогоднішній день 28 км, профінансовано 317 млн грн. Але заплановано було 40 км, не зробили у зв’язку з тим, що сталася подія на Мар’яньске – Берислав.  У зв’язку з цим ми не змогли довести 12 км до логічного завершення», - відзначив Адамчик.

За його словами, наступного року, завдяки реформі дорожнього господарства України, вдасться залучити безпрецедентна суму на розвиток саме місцевої мережі доріг.

«Є можливість залучити в область безпрецедентна суму на розвиток саме місцевої мережі доріг – це 320 млн гривень, які будуть спрямовані на місцеву мережу, на яку фактично уже багато-багато років не спрямовувались значні кошти. І це до того, що державна мережа вона буде окремими коштами фінансуватися і в таких же об’ємам, як і в цьому році – приблизно 40 км дорогі ми плануємо на 2018 рік», - повідомив Адамчик.

 Читайте також: На переправі коней не міняють

Читайте також: Завершено ремонт двох ділянок дороги Мар’янське – Берислав

Читайте також: Триває ремонт дороги Т-04-03 у напрямку Мар’янське-Берислав

Читайте також: На Херсонщині коктейлями Молотова закидали дорожню техніку

Фото зі сторінки Дмитра Воронова у Фейсбук. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину