Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
16.11.2017
679
0

41- річний мешканець Херсонської області направлявся в Крим

Через КПВВ «Чаплинка» херсонець намагався провезти 17 кг канабісу

Сьогодні, 16 листопада, близько десятої години ранку, в зоні митного контролю на КПВВ «Чаплинка» херсонські митники спільно з прикордонниками зупинили транспортний засіб Volkswagen Caddy, в якому громадянин України намагався перевезти 17 кг забороненої наркотичної речовини.

Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управління  ДФС у Херсонській області.

41- річний мешканець Херсонської області на транспортному засобі направлявся до  тимчасово окупованої території АР Крим. Під час здійснення митного контролю у працівників КПВВ «Чаплинка» виникла підозра щодо переміщення прихованих від митного контролю товарів. При огляді автомобілю під обшивкою в конструктивних порожнинах авто, митниками було виявлено 15 брикетів канабісу загальною вагою 17,3 кг.

Заборонену «знахідку» вилучено та передано до Каланчацького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області та повідомлено про можливий факт кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 КК України «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів».

На данний час вирішується питання щодо притягнення особи до відповідальності за порушення митних правил, передбаченних статтею 483 Митного кродексу України. Транспортний засіб разом з наркотичною речовиною вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.         

Довідково: Стаття 483. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митинй кордон України з приховуванням від митного контролю.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину