Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
Гаряча новина
19.08.2018
504
0

Через аварію Острів залишився без води

Через аварію Острів залишився без води

У мікрорайоні Корабел сталася аварія на насосній,яка забеспечує мікрорайон водою.Затоплено машинний зал. Острів повністю без води. Про це повідомив у Фейсбук директор Херсонводоканалу Михайло Чемерис, передає ПІК

«Шановні друзі, хотів привітати вас зі святом, а змушений сповістити про неприємну подію, в мкр Корабел сталася крупна аварія на насосній, яка забеспечує мікрорайон водою. Затоплено машинний зал. Острів повністю без води. Персоналом насосної вживаються першочергові заходи, підняті по тривозі ремонтні служби. Мчу на насосну, щоб оцінити маштаби і вжити відповідні заходи для якнайшвидшого відновлення водопостачання. Про розвиток ситуації проінформую пізніше», - написав він.

«Станом на 11-00. Пошкоджена ділянка трубопроводу відключена. Виконується відкачування води з машинного залу. Паралельно перевірено стан ел. ізоляції електродвигуна одного із насосів. Насос запущений в роботу, виходимо на нормативний тиск подачі води. Визначаємо перелік житлових будинків,у яких через відключену ділянку, можливе зниження тиску подачі води. Дякую за оперативність і злагоджену роботу працівників чергової зміни насосної станції, диспетчерської служби, служб головного механіка та енергетика», - повідомив він пізніше. 

 

води

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину