16.08.2017
202
0

Чемпіонат України з баскетболу 3х3 виграла команда із Одеси

Перемогу в Чемпіонаті України з баскетболу3х3 здобула досвідчена одеська команда «Лінивці»

Про це повідомляє Каховська міська рада, передає ПІК.

Чемпіонат відбувся у неділю, 13 серпня, в Каховці на відновленому комунальному спортивному майданчику по вул. Панкеєвській, 122.

Путівку до фіналу Чемпіонату України в Каховці виборювали 10 команд з Каховки, Нової Каховки, Херсона, Очакова та Одеси.

Команда-переможець та команди призери були нагороджені почесними кубками, медалями, дипломами та цінними призами від організаторів і спонсорів.

Всі команди-учасниці отримали пам’ятні медалі від організаторів. Кращим гравцем змагань (MVP) було визнано Євгена Ткаченко («Лінивці» Одеса).

У конкурсі на краще виконання триочкових кидків переміг Антон Педченко з команди «Максим Антонович» (Н.Каховка), якого було відзначено почесним кубком.