Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
15.08.2018
974
0

Чемпіонат Європи з легкої атлетики запалив нові зірки українського спорту - Путілов

Чемпіонат Європи з легкої атлетики запалив нові зірки українського спорту - Путілов

Чемпіонат Європи з легкої атлетики запалив світові нову зірку спорту – 23 - річну стрибунку Марину Бех. У цьому переконаний член офіційної делегації Федерації легкої атлетики України Андрій Путілов, якому випала честь дивитися виступ Марини на Чемпіонаті.

-Це було дуже яскраве видовище: бачити, як переживає, намагається зібратися спортсменка ... І з шостої спроби їй вдається виконати стрибок так, що зусилля призвели до срібної медалі. Енергетика божевільна, - ділиться враженнями Андрій Путілов. - Бачили б ви реакцію уболівальників, особливо чоловічої частини! У цей момент я зрозумів, що так боротися за перемогу можуть, напевно, тільки жінки. Лише жінки можуть зробити так, щоб неможливе стало можливим.

Читайте також: НОК зацікавлений у співпраці з Херсонщиною - Путілов

На думку голови Федерації Ігоря Гоцула, Марина Бех на цьому Чемпіонаті показала всьому спортивному світу, що таке воля до перемоги. Всього ж в української збірної в арсеналі 7 медалей. Це дуже хороший результат. Чемпіонат запалив нових зірок спорту.

До речі, привітати Марину з перемогою в Берлін приїхав її наречений Михайло Романчук, який в цей же час в Глазго (Шотландія) завоював дві золоті та срібну медаль з плавання, представляючи Україну на Європейських іграх.

Читайте також: Представників збірної України з легкої атлетики запросили у Лазурне

- Тепер у вашої зіркової пари на двох чотири медалі і величезна спортивне майбутнє. Знаю, що ви хочете найближчим часом зіграти весілля, тому бажаю вам величезного щастя, - зазначив Андрій Путілов, вітаючи Михайла і Марину з перемогою і новими перспективами.

На фото: Андрій Путілов привітав Михайла Романчука

романчук

На фото: З зіркою легкої атлетики України Мариною Бех

бех

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину