Pik
Сьогодні, 24 серпень 2019
12.06.2019
494
0

Частину Бериславського шосе у Херсоні буде перекрито

Частину Бериславського шосе у Херсоні буде перекрито

Частину Бериславського шосе у Херсоні на відрізку, де будується шляхопровід від вулиці Залаегерсег до проспекту Сенявіна, буде перекрито до понеділка, 17 червня. Про це кореспондентам суспільного повідомив Віктор Корякін, керівник проекту будівництва мостового переходу у Херсоні.

Віктор Корякін, керівник проекту будівництва мостового переходу у Херсоні:

"Дорогу перекрито для виконання мостової опори номер 2. В мене є узгоджена організація дорожнього руху, підписана поліцією, службою експлуатації доріг. Приносив до міського голови, починаючи з 5-го травня листи, що розпочнуться роботи. Було загалом три листа, які зареєстровані секретаріатом. Відповіді я не отримав. Я не маю права чекати, тут працює ексклюзивна техніка, яка потім відправляється на інші об’єкти і для мене простій коштує дуже дорого".

За словами Віктора Корякіна, керівника проекту будівництва мостового переходу у Херсоні, після закінчення цих робіт, дорогу буде перекрито на довший термін.

"Це перший етап – встановлення паль. І коли ми перейдемо до виконання опорної частини, то вулиця Залаегерсег- Бериславське шосе буде перекрита на півроку. раціонально вже зараз розробляти організацію дорожнього руху".

Зараз на місці, де перекрито дорогу, працює 3 машини та  близько 20-ти людей.

Кореспонденти суспільного дізнаються про позицію міської влади і ймовірні варіанти організації дорожнього руху. Стежте за оновленням інформації.

Наталія Тимофєєва, Владислав Купрєєв.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину