Pik
Сьогодні, 21 Июля 2019
20.11.2018
632
0

Бутрій: 2019 рік – останній шанс для добровільного об’єднання громад

Бутрій: 2019 рік – останній шанс для добровільного об’єднання громад

Наступні місцеві вибори-2019 в ОТГ мають пройти одночасно з виборами до парламенту. Тобто, 2019 рік – це останній рік, який дає шанс для добровільного об’єднання територіальних громад.

Про це заявив на колегії ОДА директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Дмитро Бутрій, передає ПІК.

«Прийняття у парламенті надважливого законопроекту «Про засади адміністративно-територіального устрою» звільнить країну від старої системи і дасть можливість на рівні громад будувати абсолютно новий територіальний устрій України.

Наступні місцеві вибори-2019 в ОТГ мають пройти одночасно з виборами до парламенту. Тобто, 2019 рік – це останній рік, який дає шанс для добровільного об’єднання територіальних громад. Вибори повинні пройти одночасно з парламентськими. Країна не може чекати на тих, хто іще не почав цю реформу», - сказав Бутрій.

Міста області мають брати приклад з Нової Каховки - Бутрій

Він також закликав міста обласного підпорядкування брати приклад з Нової Каховки.

«Нині на Херсонщині вже створено 30 ОТГ, до складу яких увійшло 103 сільських, селищних та міських територіальних громад, у тому числі Нова Каховка. Хочу привітати місто Нова Каховка з тим, що це перша міська об’єднана територіальна громада. І я хотів би, щоб на це звернули (увагу - ред.) інші міста обласного значення – йти по прикладу Нової Каховки», - відзначив Бутрій.

«Майже завершена процедура об’єднання громад Чаплинського і Каланчацького районів. Повністю покрита ОТГ територія Горностаївського району», - розповів Бутрій.

 За його словами, частка територіальних громад, що об’єдналися, становить 35% до загальної кількості громад області.

Як повідомляє офіційний сайт ОДА, в області є 4 міста обласного підпорядкування: Херсон, Нова Каховка, Каховка, Гола Пристань.

Читайте також:  У Херсонській області 23 грудня - вибори в ОТГ

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину