Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
Ексклюзив
09.10.2017
990
0

Бути чи не бути – в облраді хочуть заробити на дітях

Бути чи не бути – в облраді хочуть заробити на дітях

У Херсонській  облраді для того, щоб залишити дітей-спортсменів  без приміщення, вигадали цілу схему, передає ПІК.

12 жовтня на засіданні постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності вирішуватимуть питання про продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 154,8 кв.м з громадською організацією «Спортивний клуб «Шторм» за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 158. Це приміщення обласного Палацу молоді (ОПМ – колишній ДТК).

Здавалось би – приміщення обласного палацу молоді саме для таких дитячих клубів і створювали. Але не все так просто, якщо твоє прізвище не Шадрін і ти не входиш в найближче оточення керівництва облради.

Читайте також: З ОПМ хочуть вигнати юних спортсменів

Можна прогнозувати, що засідання буде бурхливим  -  адже вже підготовлена  пояснювальна записка, яка ставить дитячий клуб, де займаються діти з малозабезпечених родин та діти воїнів АТО, в умови, які вони виконати не можуть. А ще ми пам’ятаємо, як на вулицю вигнали циркову студію «Джин Рох» у цьому ж приміщенні обласного Палацу молоді, якими методами борються в облраді з активістами в «Ілюзіоні». Тому цілком  виправдані побоювання щодо того, як голосуватимуть депутати 12 жовтня.

Читайте також: Мангера закликають працювати без договорняків

Під пояснювальною запискою   підпис людини з найближчого оточення голови облради – це колишній убопівець, а нині керівник управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату Херсонської обласної ради Артур Овсепян.

Читайте також: Що встиг голова облради за рік

Так от, в пояснювальній записці пана Овсепяна відзначається, що 18 червня 2014 року № 906 громадська організація «Спортивний клуб «Шторм» визначена переможцем конкурсу на право оренди приміщення за адресою: Херсон, вул. Перекопська, 158 (площа ім. Т.Г. Шевченко, 1), загальною площею 154,8 кв.м за умови розміщення громадської організації терміном на 3 роки з орендною платою за базовий місяць 156,0 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції. Орендна ставка при оголошенні конкурсу на зазначене приміщення (рішення обласної ради від 21.05.2014 р. № 1031) була визначена у розмірі – 7% для розміщення громадської організації.

«Як з’ясовано, на протязі усього терміну дії договору оренди, вказане приміщення використовувалось громадською організацією «Спортивний клуб «Шторм», як спортивний зал для занять спортивним та бойовим самбо, а не для розміщення безпосередньо громадської організації, що може свідчити про використання приміщення не за цільовим призначенням», - пишуть в облраді (цитуємо дослівно).

Не звертайте уваги на помилки у тексті. Найважливіше, що в облраді визначили  великий гріх – люди не сиділи за столами, не обговорювали   молодіжні проблеми, а займалися безпосередньо з молоддю спортом , і,  як виявляється, порушили всі табу, вчинили просто таки злочин перед територіальною громадою.

Таке відкриття дозволило управлінцям, які утримуються за наші з вами гроші, знайти ще один спосіб, як врятувати бюджет області – бо хто, як не дитячий спортивний клуб може наповнити обласну скарбницю? Читаємо далі – тепер, оскільки мова йде про заняття спортом, то орендна ставка за використання приміщення має бути  17%.

Мало того, прекрасно  розуміючи, що цьому дитячому клубу таку ставку не витягнути, депутатам на комісії в апараті облради пропонують більш вигідний в грошовому розумінні варіант -  проведення конкурсу на право оренди вбудованого нежитлового приміщення третього поверху(№ 91, 93,94, 95, 96, 97) за адресою: Херсон, вул. Перекопська, 158, загальною площею 269,9 кв.м (в тому числі приміщення, яке орендувала громадська організація «Спортивний клуб «Шторм») за умови розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 8 265,6 грн (30,62 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ інфляції та орендною ставкою 17%.

Читайте також: В обласній раді вирішили будівлю "Ілюзіону" Херсону не передавати

І от перед нашими депутатами з’являється вкотре вибір – підтримати  молодь, дітей, спортивний клуб, де займаються юні спортсмени  чи вигнати їх на вулицю.

Що ж, скажете ви – визначена ж ставка 17% для всіх. Якби ж то так - згадаймо, як громадська організація Прайд, що має безпосереднє відношення до депутата облради пана Шадріна (Володимир Шадрін  також є наближеним до голови облради  Мангера), намагалася отримати в тому ж ОПМ зал під тренування з орендною ставкою у 3 відсотки. Зауважте, не 7 й не 17, як пропонують «Шторму»! І депутати погоджувалися! Перемогла ж у конкурсі, нагадаємо, циркова студія «Джин Рох» -проте хіба це аргумент? Так, договір оренди з Прайдом  наразі не підписаний  і тому він займає приміщення на умовах короткострокової оренди, сплачуючи… лише комунальні послуги. Рівні серед рівних, як то кажуть.

А ми чекаємо 12 жовтня - що вирішать на третьому поверсі на площі Свободи, 1. 

Сергій Морозов

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину