Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
08.11.2017
1064
0

Митники перекрили канали контрабанди - хто незадоволений

Булюк намагається повернути контроль над митницею

Люстрований екс-керівник херсонської митниці, а зараз заступник голови облради Віталій Булюк виказав невдоволення роботою нинішнього керівника митниці ДФС Михайла Закалинського, передає ПІК.

Було запропоновано винести на розгляд сесії облради питання про невідповідність Закалинського займаній посаді та проголосувати звернення до ДФС з цього приводу. Про це йшлося 6 листопада на засіданні бюджетної комісії.

Читайте також: Мангер визначив, у кого з його заступників найкращий нюх

Як аргумент - чому саме не підходить діючий керівник, навели інформацію про нібито навмисне невиконання статті доходів по позаплановим надходженням, які, згідно постанови Кабміна, можуть використовуватися на ремонт доріг області. І ось начебто Закалинський навмисно не перевиконує свій план по надходженням за розмитнення товарів та вантажів і не хоче, щоб Херсонщина мала додаткові гроші на ремонт доріг.

Читайте також: Директором аеропорту "Херсон" стане людина Булюка

На засіданні комісії депутатам так і подали інформацію, щоб запам’ятався лише один меседж - «головний митник поганий, бо він не опікується станом доріг Херсонщини».

Натомість, депутати навпаки переймаються ремонтом доріг, тому, треба лише звільнити митника і буде всім щастя. Будь-які аргументи про те, що перевиконання плану не можна запрограмувати чи про те, що перевиконання взагалі може й не бути, не враховуються.

У результаті,  маємо гарну маніпуляцію, яка вигідна, насамперед,  пану Булюку. Він вже намагався пропхати на посаду керівника митниці свою людину, але не вийшло. Нинішня спроба почалася з цієї кампанії, щоб зіпсувати репутацію Закалинського. Адже  за звернення, з вимогою звільнити керівника,  автоматично можуть проголосувати ті, хто виступає за ремонт доріг. А для досягнення мети усі засоби підійдуть.

Читайте також: Булюк задекларував 14 ділянок та 6 будинків дружини

Також, як стало відомо, працівники херсонської митниці перекрили декілька каналів контрабанди та трохи перекрили кисень підприємствам, які курує високопосадовець з обласної ради.

 Наталя Войтченко

Читайте також: Топ "Антигерой - 2016 Херсонщини"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину