Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
30.10.2017
1168
0

А от директор ДЮСШ № 2 відповідальності уникнув

Бухгалтер ДЮСШ № 2 отримала 2 роки умовно

У 2016 році управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації перевірило ефективність та цільове використання бюджетних коштів в дитячо-юнацькій спортивній школі № 2. За результатами перевірки виявлено факти нецільового використання  бюджетних коштів на оплату праці за 9 місяців 2016 рок, а саме привласнення, близько 200 тис. гривень, передає ПІК.

За виявленими фактами управління направило матеріали перевірки Управлінню захисту економіки Херсонської області для вжиття заходів відповідного реагування. За результатами  досудового розслідування справа була направлена до суду.

Але за рішенням суду по справі № 766/14853/17 за скоєння кримінального правопорушення покарання у вигляді умовного засудження на 2 роки понесла лише головний бухгалтер ДЮСШ № 2 Світлана  Журбіна.  А от директор ДЮСШ № 2  Олександр Черниченко  уник відповідальності як такий, що нічого не знав та який був ошуканий головним бухгалтером.

Абсурдність ситуації полягає в тому, що головний бухгалтер ДЮШ № 2 Світлана  Журбіна до цієї справи уже мала судовий вирок та заборону займати дану посаду протягом року.  Тому з квітня 2016 року  вона звільнилася і на посаду головного бухгалтера була прийнята фіктивна особа. Вона була оформлена в закладі належним чином, але на робочому місці не з’являлася і зрозуміло, що бухгалтерсько-фінансову роботу в організації не вела.

Все як і раніше виконувала Світлана  Журбіна , яка підписувала фінансові документи замість «формального» бухгалтера. Всі фінансові документи підписував також і директор ДЮСШ № 2 О.В. Черниченко.

Звільнено фіктивного головного бухгалтера у жовтні 2016 року після того, коли в управління, як у головного розпорядника коштів, виникла підозра про привласнення у  ДЮСШ № 2 бюджетних коштів.

Рішення суду, звісно,  дивує, бо важко уявити, що директор ДЮСШ не знав про фінансові зловживання у закладі, який очолює. Але наразі покарана лише Світлана  Журбіна.

Наталія Войтченко

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину