Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
Гаряча новина
16.11.2017
1291
1

На вулиці вже мінусова температура повітря, а будинок без тепла

Будинок у Херсоні без тепла й ліфтів з вини сусідів

Будинок № 24 по вулиці Лавреньова досі не отримав теплоносій. Багатоповерхівка стала заручником свого сусіда – будинку № 22, в якому до речі теж нема тепла, передає ПІК.

Причина такої ситуації в помилці будівельників, які 30 років тому щось наплутали з теплотрасами, тому 24-й будинок отримує теплоносій через 22-й. Зараз, коли до більшості багатоповерхівок вже подано тепло, мешканці цих двох продовжують мерзнути, бо голова ОСББ 22-го будинку начебто прийняла рішення економити кошти та не запускати теплоносій у внутрішньобудинкову систему. Вона посилається на велику заборгованість держави по субсидіях.

У «Херсонтеплоенерго» кажуть, що свої зобов’язані виконали, подали теплоносій до будинку. В обслуговуючому 24-й будинок підприємстві ТОВ «Україна» кажуть, що кожного засідання «зимового» штабу у міськвиконкомі озвучують проблему. У голови ОСББ будинку № 22 своя правда.

Про це знають у мерії, але досі не знайшлось важелів впливу чи інших можливостей вирішити проблему.

Надія на програму Світового банку, з яким співпрацює «Херсонтеплоенерго». Мова йде про встановлення індивідуальних теплових пунктів на проблемних ділянках, які обслуговує підприємство. Але на сьогодні проведено лише тендер, яким визначено підприємство, що буде виготовляти проектну документацію. Будинок № 24 по Лавреньова є в цій програмі.

16 листопада терпець мешканців будинку по Лавреньова, 24 обірвався. На вулиці вже мінусова температура повітря, у квартирах дуже холодно. Люди написали скаргу на ім’я міського голови.

Читайте також: У багатоповерхівках Херсона відключили ліфти через борги

Але це ще не всі біди цього будинку. Як стало відомо, 16 листопада «Херсонобленерго» вимкнуло електроживлення 28 ліфтів у 15 багатоповерхівках, які обслуговує ТОВ «Україна», за борги підприємства по електроенергії. У переліку будинків, які залишилися без ліфтів, й Лавреньова, 24, де нема заборгованості мешканців по сплаті за ліфти. Але хіба це хвилює монополіста «Херсонобленерго»?!

 

 

Новини по темі

Коментарі

Петровна, 20.11.2017
а кошти будуть повертати за те, що ліфт не працює?

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину