Сьогодні, 25 Листопада 2017
27.09.2017
293
0

Будинок по вулиці Благоєва,4Г не має статусу аварійного

Будинок по вул.Благоєва, 4г на сьогодні не має статусу аварійного. Такий висновок винесли сьогодні експерти під час виїзного обстеження, повідомляє прес-служба мерії, передає ПІК.

"Перший заступник міського голови Ігор Козаков, голова облдержадміністрації, керівництво департаменту житлово-комунального господарства, проектанти, начальник Південно-Української гідрогеологічної експедиції Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства Іван Твердий, спеціалісти будівельної сфери детально оглянули квартири, підвали та дійшли висновку - конструктивні елементи в нормальному стані. Будинок має фундамент та не належить до будинків "гнучкої схеми". Проте деформуються перестінки між квартирами, скоріш за все, через підтоплення. Завтра ж розпочнуть обстеження, щоб виявити, звідки заходить вода. До початку наступного тижня буде відома причина, на 3 жовтня - буде рішення", - йдеться у повідомлені.

Зазначається, що наступний крок - розробка програми з відселення людей з будинків "гнучкої схеми" за чергою. Жителів будинку по Благоєва,4Г також внесуть у цей список.

Читайте також: У Херсоні два будинки мають статус аварійних – Ігор Козаков

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1193
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1039
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину