Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
08.10.2019
592
0

Буде створено Агенцію розвитку Херсону

Буде створено Агенцію розвитку Херсону

Про це на власній сторінці у Фейсбук поінформував Артур Мадатян, передає ПІК.

Він пише: «Не секрет, що Херсон відстає в інституційному розвитку від багатьох обласних центрів України. Відсутність в місті молодіжних, громадських або креативних центрів, інституцій, що опікуються розвитком підприємництва та втіленням інновацій, уповільнює розвиток як людського капіталу так і міста в цілому».

Так, минулого тижня було прийнято важливе для Херсона рішення про створення Агенції розвитку міста. Дане питання Херсонський міський голова планує винести на сесію міської ради в листопаді цього року. Далі Херсонська міська рада має ухвалити рішення про створення Агенції та затвердити цільову програму, в рамках якої буде фінансуватися Агенція.

Агенція буде створена в тій формі, яка дасть максимальну маневреність та незалежність, а також позбавить від зайвої бюрократії в роботі.

В ній займатимуться як реалізацією власних проектів, так і координацією проектів виконавчих органів міської ради. Для цього Агенція буде залучати позабюджетні кошти, а також необхідних консультантів та експертів. І що найважливіше, буде задавати нові стандарти в роботі.

«Наш первинний капітал - це люди. Тому ми хочемо спільно з найактивнішими херсонцями визначити головні напрями і принципи діяльності майбутньої Агенції. Це та сама славнозвісна партисипація», – пояснює Артур Мадатян.

Він також запропонував усім бажаючим приєднатися до Агенції повідомити про намір у коментарях.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину