Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
15.11.2017
693
0

Бригади екстреної допомоги Херсонщини отримали сучасні електрокардіографи

Бригади екстреної допомоги Херсонщини отримали сучасні електрокардіографи

10 листопада 2017 року Херсонський обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав в дар унікальне медичне обладнання: 10 сучасних електрокардіографів з телеметричною передачею даних,   загальною вартістю більше ніж 350 тисяч гривень.  Добру справу вдалося реалізувати разом із Всеукраїнським благодійним фондом ПриватБанку   “Допомагати просто!”.

Про це повідомляє Департамент охорони здоровя Херсонської ОДА, передає ПІК.

Передача ЕКГ-сигналів засобами телеметричного зв'язку безпосередньо від пацієнта під час обслуговування екстреного виклику дозволяє значно підвищити якість екстреної медичної допомоги та забезпечити сучасні стандарти лікування, навіть у віддалених населених пунктах Херсонської області, найбільш незахищеним соціальним верствам – сільському населенню, незалежно від відстані до медичного закладу.

Біометричний сигнал з нових кардіографів потрапляє безпосередньо на комп'ютер лікаря-консультанта центральної оперативної диспетчерської ОТЦЕМД та МК в м. Херсоні. Найточніша інтерпретація електрокардіограми дозволяє обрати раціональну тактику лікування та госпіталізації пацієнтів з гострим коронарним синдромом (у тому числі з гострим інфарктом міокарда) та із важкими порушеннями кардіального ритму. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину