Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
21.02.2018
1064
0

Брати Капранови зустрілися зі студентами Херсонського аграрного університету

Брати Капранови зустрілися зі студентами Херсонського аграрного університету

21 лютого, у День рідної мови,  відомі українські видавці, письменники проводять серію зустрічей у Херсоні. Перший візит - до Аграрного університету, передає ПІК.

Розпочалась зустріч з презентації книги «Майдан. Таємні файли» - це історія Майдану, яку розповідають його учасники, відповідаючи на важливі, інколи гострі та провокаційні питання. Далі говорили про інші твори, але так чи інакше розмова точилася навколо долі України. Постійно відбувався аналіз ситуації в нашій державі, проводилися паралелі з історичними подіями. Багато уваги приділили поняттю «історична пам’ять».

Читайте також: У Херсоні майданівцям вручили книги братів Капранових

Письменники відвідують Херсон на запрошення Андрія Путілова, який ініціював проект з просування української  книги. Цей проект передбачає зустрічі з сучасними діячами української культури та передачу українських книжок у бібліотеки області.

«Ціле покоління, яке народилося у 60-70-х роках минулого століття, стало жертвою освітнього експерименту - дітей у школах за різних обставин масово звільняли від вивчення української мови. Це стосується й мене. Знаю, що й у братів Капранових була така ситуація, вони виросли у російськомовному середовищі. Але зрозуміли важливість знання української, вивчили та пишуть книжки українською, - каже Андрій Путілов. - Закликаю батьків навіть не зважувати, а робити все, щоб діти вчилися українською. Я російськомовний, але мої діти будуть вчитися  українською мовою. Дуже сподобався вислів Капранових «українці - це не ті, в кого дід - українець, а ті, в кого діти українці». Вважаю себе лобістом українського мови та закликаю читати українською».

Читайте також: Брати Капранови у Херсоні: де проходитимуть зустрічі 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину