Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
22.02.2018
1073
0

Брати Капранови в гостях у братів Білецьких

Брати Капранови в гостях у братів Білецьких

Ранок 22 лютого у Херсоні для письменників - братів Капранових,  розпочався з відвідування туристичної кав’ярні  «ХерсON».   Нею  керують ентузіасти,  що  просувають туристичний потенціал Херсонщини -  брати Білецькі.

Так що за чашкою кави «брати у квадраті»  обговорили історію нашого краю, варіанти просування бренду «Херсон» та перспективи співпраці, передає ПІК.

Як прокоментував Олексій Білецький на власній сторінці у Фейсбук, «Приятное утро. Приятная встреча. Братья в квадрате ))Поговорили с Брати Капранови (Віталій Капранов) и ВІТАЛІЙ ЗАГАЙНИЙ про Юг Украины и развитие, про возможности, про историю и то, что все повторяется... и если знать и помнить, то можно предусмотреть. Ну, это если подход комплексный, конечно... С одной стороны ничего глобального... Но большие проекты и большое развитие начинается с первого рукопожатия».

Брати Капранови відзначили цікавий інтер’єр туристичної кав’ярні, із задоволенням смакували херсонські шуляки. Поїхали звідти, як вони самі прокоментували, вражені ідеями та енергією братів Білецьких.

«З такими світлими людьми у Херсона все буде добре», - кажуть Капранови, які до речі «колекціонують» такі братські подвійні контакти, в деяких випадках вони переростають у дружбу та співпрацю.

Нагадаємо, письменники відвідують Херсон на запрошення Андрія Путілова, який ініціював проект з просування української  книги. Цей проект передбачає зустрічі з сучасними діячами української культури та передачу українських книжок у бібліотеки області.

Читайте також: Херсон зупинив «руську весну» - брати Капранови

За 21-22 лютого брати Капранови зустрілися зі студентами Аграрного та державного університетів, провели зустріч з громадськістю. Кожне спілкування завершувалося передачею книг до бібліотек.

Читайте також: У Херсоні майданівцям вручили книги братів Капранових

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину