Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2018
04.04.2018
396
0

Бранцю Кремля Шумкову продовжили термін тримання під вартою до 5 червня

Бранцю Кремля Шумкову продовжили термін тримання під вартою до 5 червня

Бранцю Кремля Олександру Шумкову продовжили термін тримання під вартою до 5 червня включно.

Про це у соцмережі Фейсбук повідомила активістка Наталія Вотеічкіна, передає ПІК

«Мати і тітка Олександра Шумкова тільки но повернулись з міста Брянськ (рфія), де Олександру продовжили термін тримання під вартою до 05 червня включно», - написала вона.

Вона також повідомила:  «Після того, як Олександр Шумков та його адвокат почали активно відстоювати права політв'язня - писати скарги, протестувати проти дій слідчих, вимагати перекладача - почався пресинг. Маму позбавили прав на побачення взагалі. А за клопотанням слідчого СК РФ О. Шпакова маму і тітку Олександра видалили з зали судового засідання. Поліцейські погрожували застосувати фізичну силу. Але, по-перше, вони шокуються від опору, на який здатні українці. По-друге, вони вже здогадуються, що таке бойові українські жінки! І головне, заперечення адвоката Фаріта МУРТАЗІНА суддя задовольнив і родичі змогли повернутися в судове засідання», - повідомила Наталія Вотеічкіна.

Читайте також: Чому Україна не помічає ще одного бранця Кремля? (відео)

«Чим же мотивували слідчий і прокурор необхідність продовження терміну тримання під вартою. З'ясувалося, що на їх запит до "компетентних органів України" надійшла відповідь з відмовою. Отже, оперативні робітники ФСБ знайшли ТРЬОХ СВІДКІВ УКРАЇНЦІВ, УВ'ЯЗНЕНИХ В РФ. В суді вказали географію відбування покарання цих "свідків", прізвища не назвали. Якутія і Володимирська область. За нам відомих прізвищ бранців кремля можна припустити, хто це.

ГОЛОВНЕ. Для добуття необхідних свідчень цих "свідків" можуть катувати, застосувавши всі можливі способи фізичного і морального тиску. Справа Шумкова знаходиться на особистому контролі Голови СК РФ О. Бастрикина. Їм потрібна гучна справа в суді. Тому будь якою ціною будуть добувати ці свідчення!

Прошу, правозахисників, народних депутатів, МЗС, журналістів - ПОТРІБЕН МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС і ЗАХИСТ громадян України, які вже і так під репресивним катком "сусіда"», - написала Наталія Вотеічкіна.

Читайте також: Про справу Шумкова та «шапочку з фольги»

«А Сашко, він борець, тримається! На видворення мами з зали суду,  сказав промову, що "вважає свою справу політично вмотивованою, висунуті йому звинувачення підтверджують втручання рфії у справи незалежної України, а також факт прямої військової агресії". Підняв руку від серця до сонця і сказав "Слава Україні!"», - розповіла активістка.

За наведеним посиланням можете ознайомитись зі статтею російського журналіста, де наведені відповідні документи. 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину