Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
27.07.2019
1741
0

Бранець кремля Олександр Шумков написав листа українцям

Бранець кремля Олександр Шумков написав листа українцям

Політичний в'язень кремля, військовослужбовець ЗСУ, колишній член Правого сектора та охоронець Дмитра Яроша, що був викрадений та вивезений до Росії спецслужбами країни агресора, херсонець Олександр Шумков звернувся до українців. Звернення було розміщено в Ukrainas atbalsta biedrība/Товариство підтримки України на фейсбук, передає ПІК.

Лист Олександра Шумкова з побажаннями всім українцям
©Новому руководству Украины хочу пожелать во-первых максимально оправдать ту поддержку, которую дал вам народ, которую ставит нынешняя ситуация как во внутренних, так и во внешних вопросах. И личное пожелал бы новому президенту! Вова, пускай твое тщеславие и желание войти в историю как президент начавший реальный перелом ситуации в лучшую для Украины сторону, победят в тебе все остальные желания и пороки!
А всем украинцам-побольше сил духовных и физических, и креатива в действиях!

Нагадаємо: 4 грудня 2018року, у Севському суді Брянської області РФ суд оголосив вирок херсонцю, українському військовослужбовцю Олександру Шумкову. Олександра Шумкова засудили до чотирьох років загального режиму за участь у «екстреміських організаціях» на території України.. Бранця Кремля Олександра Шумкова тримали у російському СІЗО з серпня 2017 року Там він офіційно визнаний політв’язнем. Звільнити Шумкова закликали Британія та США. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину