Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
11.05.2018
260
0

Браконьєри накивали п’ятами

Браконьєри накивали п’ятами

Під час здійснення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час нерестової заборони на лов риби та інших водних біоресурсів в Каїрській балці на березі Каховського водосховища в районі с. Каїри державними інспекторами з охорони довкілля Херсонської області спільно зі співробітниками відділу поліції порту м. Херсон, громадськими інспекторами з охорони довкілля, представниками громадського об’єднання «Ніхто крім нас» виявлено дубовий човен з мисиновими сітками в яких знаходилася молодь карася та тарані. Господар човна з рибою що називається «накивав п’ятами» з місця події у невідомому напрямку.

Державна екологічна інспекція у Херсонській області нагадує громадянам, що з квітня 2018 року діє весняно-літня заборона на видобуток водних біоресурсів на період нересту риби і відкладання ікри, та розмноження інших водних біоресурсів

За порушення Правил любительського і спортивного рибальства під час нерестової заборони передбачено як штрафні санкції так і притягнення до кримінальної відповідальності. Крім штрафу за незаконний видобуток водних біоресурсів правопорушник ще й сплатить суму компенсації за нанесенні державі збитки за кожну виловлену рибу. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину