Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
24.06.2019
977
0

Браконьєри ловили рибу напроти будинку охоронців Чорноморського біосферного заповідника

Браконьєри ловили рибу напроти будинку охоронців Чорноморського біосферного заповідника

На Херсонщині працівники водної поліції попередили завдання збитків природному середовищу на суму понад 2 мільйони гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Під час відпрацювання узбережжя Чорного моря поблизу с. Роздольне Каланчацького району працівники водної поліції затримали двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів в контрольованій прикордонній зоні. У правопорушників були вилучені 9 ятерів креветочних, в яких знаходилися майже 145 тисяч креветок, 8 тисяч атерин піщаної, понад 1000 бичків, 64 одиниці морської голки та 12 крабів, які занесені до Червоної книги України на загальну суму майже 260 тисяч гривень. Також у правопорушників вилучений плавзасіб «Крим».

В той же день на території Чорноморського біосферного заповідника поліцейські виявили 23 ятеря креветочних, в яких знаходились креветка, краби, морська голка, калкани, бички, атерина піщана. Також були вилучені 3 човни з моторами, на яких були виявлені ознаки підробки та знищення номерів вузлів та агрегатів на понад 2 мільйони гривень. Повідомляється, що в цьому випадку заборонені знаряддя лову були виявлені на відстані трохи більше ніж 50 метрів до будинку охоронців біосферного заповідника.

Всі живі біоресурси були випущені у природне середовище.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину