Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
27.06.2016
129
0

«Божевільний» День молоді у Каховці

«Божевільний» День молоді у Каховці

Активісти організували у Каховці «божевільний» День молоді, який каховчани, певно, пам'ятатимуть довго і з нетерпінням чекатимуть чогось подібного й у наступному році.

«Насичений на події в Каховці День молоді - справа рук громадських активістів, представників молодіжних організацій, яким прийшли в голову неординарні ідеї, і котрі вони не побоялися втілити у життя.

Порівнявши заходи до Днів молоді у Новій Каховці і Каховці, можна дійти висновку - найактивніше молодіжне життя вирує саме у Каховці (про це говорять ті, хто був на заходах у обох містах).

Саме сюди, у Каховку, варто їхати за цікавими ідеями. Саме тут можна посеред спекотного дня з купою дітлахів залізти у фонтан, набрати в пляшки води і разом з усіма поливати нею усіх перехожих. Саме тут можна прямо на Набережній з дітьми кидатися одне в одного фарбами, а потім змивати їх під "дощем" з пожежної машини. І тут же брати участь у волонтерських акціях, краєзнавчих проектах і т. д і т. п.

А з вечора, з 21.00 до світанку в центрі Каховки на великому екрані просто неба можна було подивитися всі фільми 19 кінофестивалю "Відкрита Ніч"», - написав у фесбуці каховчанин Олег Батурін.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину