Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
19.10.2019
863
0

Боротьба за пансіонат «Петровець» в Лазурному: суддя скаржиться на погрози

Боротьба за пансіонат «Петровець» в Лазурному: суддя скаржиться на погрози
  Суддя Господарського суду Херсонської області, в якому розглядається справа про захоплення пансіонату «Петровець» в селищі Лазурне, Вікторія Ярошенко заявила про погрози з боку невідомих. Про це редакції 368.media стало відомо зі звернення судді до ВРП і Генпрокуратури,- за повідомленням "Новин Голої Пристані",- передає ПІК.
 
  За словами судді, 3 жовтня, напередодні судового засідання в цій справі, їй на мобільний телефон подзвонив невідомий і почав погрожувати фізичною розправою.
 
  Варто зазначити, що позови за право володіння пансіонатом йдуть з 2017 року.
 
  Спочатку власниками бази відпочинку «Петровець» були Марія Педченко (50% в статутному капіталі), Ігор Лук'янов (25% в статутному капіталі) і Євгенія Руденко (25% в статутному капіталі). Руденко з січня 2016 року була призначена також керівником підприємства.
 
  Однак, наприкінці 2017 року пансіонат раптово перетворився на елітні апартаменти і відразу стартував їх розпродаж. Підставою для цього став протокол зборів засновників, які нібито відбулися 14 грудня 2017 року. На основі цього документа було внесено зміни до реєстру і частини ТОВ перерозподілили. Цікаво, що згідно з даним протоколом, на зборах була присутня і Євгенія Руденко, хоча жінка стверджує, що навіть не знала про них.
 
  Єдиним бенефіціаром і власником нового підприємства став Володимир Лук'янов, батько одного із співзасновників Ігоря Лук'янова, а керівником - Сергій Герасимюк, який балотувався до Верховної Ради IX скликання по 182-му мажоритарному округу, але не пройшов.
 
  Варто відзначити, що за зверненнями колишніх власників пансіонату прокуратура і поліція відкрили три кримінальні провадження, проте, як кажуть люди, справи спускають «на гальмах».
 
  Цікаво також, що як тільки пансіонат почали розпродавати, власниками нових апартаментів на березі моря стали Василь Циганок, батько першого заступника прокурора Херсонської області Сергія Циганка, Наталя Гулякова, родичка в.о. прокурора Херсона Костянтина Гулякова, Наталія Цап, дружина першого заступника глави ГУ НП України в Херсонській області Миколи Цапа, Ольга Дацко, родичка прокурора відділу нагляду за додержанням законів поліцією прокуратури Херсонської області Сергія Дацко.
 
  Ще один новий власник таких апартаментів - голова Лазурненского селищної ради Херсонської області Сергій Бєлік, цікаво, що одночасно з цим земля, віддана на 49 років в оренду ТОВ «Пансіонат «Петровець» перейшла до нової компанії ТОВ «Керуюча компанія «Петровець».
 
  На даний момент до розслідування підключилося ДБР, відкривши кримінальне провадження за ч. 2 ст.364 КК (зловживання владою або службовим становищем).
 
  Що ж стосується Господарського суду Херсонської області, то на даний момент там розглядається справа про визнання недійсними результатів загальних зборів засновників, на підставі яких власником пансіонату став Володимир Лук'янов. Справу веде суддя Ярошенко, якій і надходять телефонні погрози.
 
 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину