Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
30.11.2018
5579
0

Борислав Береза: інформація, отримана ТСК в Херсоні, жахає

Борислав Береза: інформація, отримана ТСК в Херсоні, жахає

Голова Тимчасової слідчої комісії ВРУ (для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів) Борислав Береза вважає, що Херсонщина скочується до неофеодалізму, і тут необхідно вводити не воєнний стан, а надзвичайний стан.

Про це Борислав Береза написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Ми в шоці. Приїхали розбиратися в справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація отримана нашою ТСК жахає. Від контрабанди до сепарів, від наркотрафіку до глобальної корупції, від спайки влади з криміналом до вирубки лісу, від співпраці з окупаційною владою Криму до впливу втікачів-регіоналів на регіон. Те, що тут відбувається - це не дно. Це гірше. Тут треба вводити надзвичайний стан, тому що воєнний стан поліпшень не дав», - написав Борислав Береза.

За свідченням Постійного представника президента України в АР Крим Бориса Бабіна, написав Береза, «є факти небезпеки у плані Нацбезпеки і всі ознаки загрози втрати національної державності. Пекло, пекло і ще раз пекло».

«Нашу ТСК треба було створювати хоча б заради того, щоб сьогодні заслухати показання свідків. Але якщо не буде ніяких дій, щоб навести лад, то можна вважати, що Україна, як держава, готова втратити. Тому що тут область скочується у неофедалізм», - написав Береза.

скрин

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину