Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
03.12.2018
1262
0

Бориса Бабіна звільнили з посади Постійного Представника Президента України в АР Крим

Бориса Бабіна звільнили з посади Постійного Представника Президента України в АР Крим

Указом Президента України №405/2018 від 2 грудня 2018 року Бабіна Бориса Володимировича звільнили з посади Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.

«Звільнити Бабіна Бориса Володимировича з посади Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим згідно з поданою ним заявою», - йдеться у документі.

«Хочу щиро подякувати моїм близьким та усім, хто був поруч ці п'ятнадцять місяців - за терпіння та витримку. Іншим дякую за безцінний досвід. Звісно боротьбу за деокупацію Криму ніхто не припиняє, роботи вистачить усім», написав Бабін на своїй сторінці у Фейсбук.

Призначений Борис Бабін на цю посаду був Указом Президента від 17 серпня 2017 року.

Нагадаємо, у своїй скандальній заяві про ситуацію на Херсонщині, голова ТСК ВРУ Борислав Береза заявив, що, за свідченням Постійного представника президента України в АР Крим Бориса Бабіна, «є факти небезпеки у плані Нацбезпеки і всі ознаки загрози втрати національної державності. Пекло, пекло і ще раз пекло». 

Також нагадаємо що, як повідомили 30 листопада 2017 року Бабін був включений до складу колегії Херсонської ОДА. Але  розпорядженням голови ОДА від 16 квітня 2018 року №284 його вивели зі складу колегії.

Читайте також: Борис Бабін про воєнний стан та про про вільну економічну зону «Крим»

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину