Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
26.11.2018
951
0

Борис Бабін про воєнний стан та про про вільну економічну зону «Крим»

Борис Бабін про воєнний стан та про про вільну економічну зону «Крим»

Постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін в ексклюзивному інтерв'ю "Прямому" розповів, що в районах, наближених до Криму, є ознаки втрати державного управління, і введення воєнного стану допоможе органам військового управління навести там лад.

- Чи відомо Вам щось з приводу появи військових літаків над окупованим півостровом Крим? Чи це правда?

- Там постійно окупанти проводять навчання і нарощують власні угрупування. Це для них стандартна практика. Літаки і гелікоптери - це стандартна позиція для них вже чотири роки.

- На Вашу думку, чому Росія так зухвало себе поводить?

- Тому, що вона агресор і це очевидно. Це не вона так себе зухвало поводить, це ми, вибачте, чомусь очікували від агресора того, що не властиво. А саме: дотримання міжнародного права, якихось угод, тощо.

Я вже рік чую в Києві різних посадовців, чи якісь договори з’являються, які слід виконувати, бо Путін нападе. Ми чуємо, що не можна скасовувати закон про вільну економічну зону Крим.

І я би хотів побачити, як в Раді будуть… А я впевнений, що після рішень президента України будуть голосувати за військовий стан, і як це буде суміщатися з законом про вільну економічну зону Крим, бенефіціари якої знаходяться у Верховній Раді України. Для мене це, знаєте, якісь різні формати.

- Якщо воєнний стан буде введено, то яким чином буде охоронятися територія окупованого півострову? Які дії може застосувати саме українська влада для збереження порядку в Криму?

- Президент України Петро Порошенко у виступі на засіданні Ради безпеки і оборони чітко казав про загрози не лише на морі, але і на суходолі. І є закони у нас, зокрема про окупований Донбас. Там передбачено порядок з військового реагування, зокрема на ескалацію анексії Криму.

Тобто тут у нас є нормативна база. Є закон, який визначає режим військового стану. І після того, як він буде запроваджений, я впевнений, що органи військового управління наведуть лад. Зокрема в тих районах, наближених до Криму, де ми маємо ознаки втрати державного управління, про що ми вже доповідали президентові України.

Ми вбачаємо цю та багато інших складових гібридної агресії РФ проти нас. Можливо в цих районах, нарешті, буде наведено лад.

- Отже, Ви вважаєте, що введення воєнного стану допоможе на ділянках біля Криму навести лад і Ви за впровадження воєнного стану, правильно?

Президент України висловив чітку позицію і ми маємо її виконувати. Які можуть бути ще варіанти?!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину